Úklidová firma Praha, BRNO a BRATISLAVA

Úklidová firma PrahaNaše úklidová firma DAMA EKO úklid Praha byla založena v roce 1992. Máme tak dlouholeté zkušenosti s úklidem veškerých prostor a objektů. Provádíme úklidové práce téměř jakéhokoliv charakteru i rozsahu. Máme velkou kapacitu personálu, profesionální úklidové stroje a dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

 

 

6 DŮVODŮ, PROČ NAŠE ÚKLIDOVÁ FIRMA

 

1. Profesionální přístup

Už při prvním kontaktu s námi uvidíte, že jsme profesionálové. Máme interní předpisy a nepsané kodexy, kterými se snažíme řídit a dodržovat standard kvality poskytovaných služeb.

2. Organizační schopnosti

Máme organizační schopnosti a zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků. Rádi bychom vás ujistili, že úklidové práce provádí naše úklidová firma zodpovědně, spolehlivě a na vysoce profesionální úrovni.

3. Přátelský personál

Při výběru zaměstnanců využíváme našich profesionálních personalistů, kteří je vybírají velmi pečlivě dle předem daných pravidel. Zároveň také kontrolují a koordinují vnitřní vztahy v naší úklidové firmě. Naši zaměstnanci jsou ochotní, příjemní a mají čistě profesionální přístup.

4. Příznivé ceny

Cena je pro zákazníky často zásadním artiklem při rozhodování. Díky rozsahu služeb a zázemí naší úklidové firmy vám můžeme nabídnout příznivé a konkurence schopné ceny. Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.850 Kč měsíčně, úklid činžovních a panelových domů od 1.650 Kč měsíčně.

5. Partnerské slevy pro správcovské firmy

Pro firmy, které chtějí obohatit svůj Facility management o úklidové služby, nebo pro správcovské firmy, které hledají externí úklidovou firmu, nabízíme partnerskou spolupráci založenou na velko-odběratelských slevách. Můžete naplno využít naší úklidové firmy a to bez jakýchkoliv starostí a nákupů čisticích prostředků a úklidových strojů.

6. Kontrolní systém pro naše klienty zdarma 

Našim klientům, kteří s námi podepíšou smlouvu o spolupráci, nabízíme zcela zdarma online kontrolní systém, který umožňuje dokonalý přehled o všech realizovaných úklidech. V tomto online systému, který funguje prostřednictvím internetu, se dozvíte například časovou náročnost úklidu, pracovního historii a fotky našich zaměstnanců, ale také vám v něm doložíme kvalitu odvedené práce.

 


 

Jsme komplexní úklidová firma

Naše úklidová firma provádí práce v oblasti komplexního úklidu. Poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby v oblasti úklidu činžovních a panelových domů, novostaveb, kanceláří a firem, zdravotnických zařízení, komerčních a nekomerčních objektů, dále pak úklid skladů a hal strojovým čištěním, voskováním podlah nebo čištění koberců extraktorem.

Při spolupráci s naší úklidovou firmou DAMA EKO úklid Praha dostanete plný servis, individuální přístup, rychlé jednání, ale překvapíme vás i benefity pro stálé zákazníky. V rámci své činnosti jsme schopni zabezpečit komplexní úklidové služby a zároveň jsme připraveni jednat o jejich upřesnění, nebo zúžení dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoli vypsaného konkursu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.

 

Na spolupráci s vámi se těší Petr Havelka - jednatel společnosti

Petr Havelka Certifikace ISO 9001 Certifikace ISO 14001
Petr Havelka - jednatel společnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. ISO 9001 ISO 14001
  ISO 9001 ISO 14001
 

Záruka kvality - jsme držiteli certifikace ISO. Důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce. Již několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001: 2009 a 14001: 2005.

Politika naší firmy

Vedení úklidové firmy DAMA EKO úklid se v rámci své firemní politiky zavazuje:

  • dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka
  • naplňovat právní předpisy a jiné požadavky, které se vztahují k předmětu činnosti
  • zapojit se do procesu zlepšování procesů, jak s ohledem na kvalitu, tak s ohledem na ochranu životního prostředí
  • trvale vzdělávat své zaměstnance, předávat jim zkušenosti a zvyšovat jejich povědomí v otázkách kvality
  • objektivně hodnotit environmentální profil a zlepšovat stav životního prostředí, a to zejména formou prevence znečišťování
  • vést otevřený dialog se zaměstnanci, zákazníky a veřejností o chování k životnímu prostředí
  • předcházet vzniku nebezpečných a havarijních situací
  • důsledně realizovat hospodárná a preventivní opatření v oblasti využití odpadů a hospodaření s energiemi.

 

Partnerské úklidové firmy

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2018