Úklidová firma Praha, BRNO a BRATISLAVA

Úklidová firma PrahaNaše úklidová firma DAMA EKO úklid Praha byla založena v roce 1992. Máme tak dlouholeté zkušenosti s úklidem veškerých prostor a objektů. Provádíme úklidové práce téměř jakéhokoliv charakteru i rozsahu. Máme velkou kapacitu personálu, profesionální úklidové stroje a dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

 

 

6 DŮVODŮ, PROČ NAŠE ÚKLIDOVÁ FIRMA

 

1. Profesionální přístup

Už při prvním kontaktu s námi uvidíte, že jsme profesionálové. Máme interní předpisy a nepsané kodexy, kterými se snažíme řídit a dodržovat standard kvality poskytovaných služeb.

2. Organizační schopnosti

Máme organizační schopnosti a zkušenosti, abychom dostáli zárukám na splnění všech závazků. Rádi bychom vás ujistili, že úklidové práce provádí naše úklidová firma zodpovědně, spolehlivě a na vysoce profesionální úrovni.

3. Přátelský personál

Při výběru zaměstnanců využíváme našich profesionálních personalistů, kteří je vybírají velmi pečlivě dle předem daných pravidel. Zároveň také kontrolují a koordinují vnitřní vztahy v naší úklidové firmě. Naši zaměstnanci jsou ochotní, příjemní a mají čistě profesionální přístup.

4. Příznivé ceny

Cena je pro zákazníky často zásadním artiklem při rozhodování. Díky rozsahu služeb a zázemí naší úklidové firmy vám můžeme nabídnout příznivé a konkurence schopné ceny. Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.850 Kč měsíčně, úklid činžovních a panelových domů od 1.650 Kč měsíčně.

5. Partnerské slevy pro správcovské firmy

Pro firmy, které chtějí obohatit svůj Facility management o úklidové služby, nebo pro správcovské firmy, které hledají externí úklidovou firmu, nabízíme partnerskou spolupráci založenou na velko-odběratelských slevách. Můžete naplno využít naší úklidové firmy a to bez jakýchkoliv starostí a nákupů čisticích prostředků a úklidových strojů.

6. Kontrolní systém pro naše klienty zdarma 

Našim klientům, kteří s námi podepíšou smlouvu o spolupráci, nabízíme zcela zdarma online kontrolní systém, který umožňuje dokonalý přehled o všech realizovaných úklidech. V tomto online systému, který funguje prostřednictvím internetu, se dozvíte například časovou náročnost úklidu, pracovního historii a fotky našich zaměstnanců, ale také vám v něm doložíme kvalitu odvedené práce.

 


 

Jsme komplexní úklidová firma

Naše úklidová firma provádí práce v oblasti komplexního úklidu. Poskytujeme jednorázové, ale i pravidelné služby v oblasti úklidu činžovních a panelových domů, novostaveb, kanceláří a firem, zdravotnických zařízení, komerčních a nekomerčních objektů, dále pak úklid skladů a hal strojovým čištěním, voskováním podlah nebo čištění koberců extraktorem.

Při spolupráci s naší úklidovou firmou DAMA EKO úklid Praha dostanete plný servis, individuální přístup, rychlé jednání, ale překvapíme vás i benefity pro stálé zákazníky. V rámci své činnosti jsme schopni zabezpečit komplexní úklidové služby a zároveň jsme připraveni jednat o jejich upřesnění, nebo zúžení dle vašich potřeb. Jsme schopni zúčastnit se jakéhokoli vypsaného konkursu a s okamžitou platností zareagovat na váš podnět.

 

Na spolupráci s vámi se těší Petr Havelka - jednatel společnosti

Petr Havelka Certifikace ISO 9001 Certifikace ISO 14001
Petr Havelka - jednatel společnosti A.W.I.S. Správa, systémy s.r.o. ISO 9001 ISO 14001
  ISO 9001 ISO 14001
 

Záruka kvality - jsme držiteli certifikace ISO. Důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce. Již několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001: 2009 a 14001: 2005.

Politika naší firmy

Vedení úklidové firmy DAMA EKO úklid se v rámci své firemní politiky zavazuje:

  • dosáhnout maximální spokojenosti zákazníka
  • naplňovat právní předpisy a jiné požadavky, které se vztahují k předmětu činnosti
  • zapojit se do procesu zlepšování procesů, jak s ohledem na kvalitu, tak s ohledem na ochranu životního prostředí
  • trvale vzdělávat své zaměstnance, předávat jim zkušenosti a zvyšovat jejich povědomí v otázkách kvality
  • objektivně hodnotit environmentální profil a zlepšovat stav životního prostředí, a to zejména formou prevence znečišťování
  • vést otevřený dialog se zaměstnanci, zákazníky a veřejností o chování k životnímu prostředí
  • předcházet vzniku nebezpečných a havarijních situací
  • důsledně realizovat hospodárná a preventivní opatření v oblasti využití odpadů a hospodaření s energiemi.

 

Partnerské úklidové firmy

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

DAMA úklid

Certifikace ISO

Záruku vysoké kvality poskytuje naše úklidová firma na základě certifikace ISO. Klademe však důraz nejen na kvalitu úklidových služeb, ale také na životní prostředí a bezpečnost práce. Několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001 a 14001.

 

Nabízíme benefity

Mimo úklid vám naše úklidová firma nabízí také další výhody a benefity v rámci dlouhodobé spolupráce. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vždy vyjít vstříc jeho požadavkům a přáním. Při pravidelné a dlouhodobé spolupráci poskytujeme našim zákazníkům bonusy a benefity v podobě zvýhodněných cen.

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha

DAMA EKO úklid © 2017