Úklid pomocí páry, čištění párou

Úklid párou, úklid pomocí páry, čištění párou

Úklid pomocí páry je 100% ekologický způsob čištění a provádění úklidových služeb. I přesto, že se jedná o ekologický úklid, lze vyčistit ty nejhorší, zažrané, mastné a olejové nečistoty. Úklid párou lze použít na všechny druhy podlahových krytin, od koberců, dlažeb až po parkety či plovoucí podlahy, dále na čištění čalouněného nábytku nebo skleněných povrchů. Technologie čištění párou je nejvíce využívána na odstraňování a likvidaci olejovitých skvrn a vysokých mastnot, včetně čištění motorů a dalších silně znečištěných povrchů. Úklid pomocí páry je vhodný zejména do průmyslu potravinářského a automobilového, ale také do zdravotnictví či na místa, kde je třeba zachovat nejvyšší stupeň ekologie.

 

 

Na co je úklid párou vhodný

Úklid párou pomocí parního čističe lze použít na velké množství materiálů a krytin. Párou vyčistíme všechny tvrdé plochy, zrcadla, okna, dveře, kuchyně, koupelny a toalety, vany, umyvadla, dlaždičky, rolety, topná tělesa, výrobní stroje a linky, koberce, parkety, plovoucí podlahy, čalouněný nábytek, matrace, autosedačky, sporáky, digestoře, fritézy apod. Čištění párou se tedy využívá především tam, kde hadr s vodou a čisticím prostředkem nestačí.
 

Oblasti využití čištění párou

 • tvrdé plochy
 • parkety, plovoucí podlahy
 • zrcadla, okna a dveře
 • kuchyně, sporáky, digestoře, fritézy
 • koupelny a toalety, vany, umyvadla, dlaždičky
 • rolety, topná tělesa
 • výrobní stroje a linky
 • koberce, čalouněný nábytek, matrace, 
 • autosedačky, motory, převodovky
 • a další

Jak probíhá úklid párou

Úklid se provádí pomocí speciálního parního čistícího stroje. Parní čistič vytvoří z vody pomocí vysokého tlaku a teploty páru, která je pak hnána pod velmi silným tlakem potrubím ven úzkou tryskou. Tryska zajistí silný, velmi horký a tenký proud páry, který je pak nanášen na znečištěná místa. Úklid pomocí páry není ovlivněn žádným chemickým čisticím prostředkem. Proud vařící páry je natolik účinný, že pro úklid touto technologií nejsou žádné chemické prostředky potřeba.

Vysoce účinná technologie úklidu a vysoká úroveň hygieny

Vysoce účinná technologie čištění párou zajistí likvidaci různých bakterií, roztočů, alergenů, virů, plísní a hub, a je vhodná zejména pro alergiky na plísně a osoby trpící atopickým ekzémem. Úklid touto ekologickou cestou chrání životní prostředí. Díky velké účinnosti proniká horká pára hluboko do povrchu organických materiálů a zneškodní nežádoucí organismy. Je tak účinně zamezeno dalšímu množení a růstu zárodků. Čištění párou zajistí velmi vysokou úroveň hygieny v prostředí, ve které každý den pracujete, jíte a spíte.
 

Cena za čištění párou

 • Cesta po Praze 350,- Kč (okolí Prahy 450,- Kč)
 • Hodinová sazba na jednoho zaměstnance 250,- Kč
 • Dle náročnosti se cena může zvýšit!
 • Dle velikosti zakázky se ceny mohou snížit!
 • Dále se v některých případech účtují náklady za cestu 350,- Kč / jedna cesta.
 • Příplatek za úklid o víkendu 50%.

 

Pro další informace či objednávku prosím volejte 773 233 884

 

Máte zájem o ekologické úklidové služby?

Uvažujete o tom, že byste změnili svého dodavatele úklidových služeb a rádi byste začali řešit úklid ekologicky? Podívejte se na naše specializované webové stránky, které se věnují právě ekologickému úklidu. Nabízíme tyto ekologické úklidové služby:

 

Komplexní ekologický úklid v Praze a Brně

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2018