Úklid nemocnic, klinik a zdravotnických zařízení

Pro úklid nemocnic, klinik a ostatních zdravotnických zařízení a středisek využíváme speciálně proškolené pracovníky, jejichž hlavním úkolem je dodržování nadstandardních hygienických pravidel a směrnic. Preciznost a dodržování specifických pracovních postupů, je samozřejmostí. Úklid všech zdravotnických zařízení provádíme dle platných ekologických pravidel ISO 14001.

 

Křížová kontaminace a přenos bakterií

Křížová kontaminace je přenos bakterií mezi kontaminovaným a nekontaminovaným prostředím. Jedním z nejčastějších následků při nedodržování hygienických pravidel je právě křížová kontaminaci bakterií. Naši pracovníci dodržují pravidelné výměny tkanin, utěrek, podlahových hadrů a mopů, čímž se kontaminaci předchází.

 

Jaké zdravotnické zařízení uklízíme

Díky naší vyspělé technologii, speciálně proškoleným pracovníkům a certifikaci ISO 14001 jsme schopni uklízet jakákoliv zdravotnická zařízení, jakou jsou nemocnice, sterilní prostory JIP a ARO, plastické a zubní laboratoře a kliniky, lékárny a ostatní soukromé ordinace. Úklid zdravotnických zařízení provádíme na území Prahy a ve Středočeském kraji.

 

Úklid nemocnic a nadstandardní kvalita

Úklid nemocnic vyžaduje nadstandardní péči a pravidla v oblasti udržování hygieny a souvisejících směrnic. Naše úklidová firma pracuje dle předem schváleného hygienického plánu. Velmi pečlivě dodržujeme dezinfekční morálku, kterou také pravidelně kontroluje zodpovědný zástupce. Dbáme na udržení maximální možné hygieny na sociálních zařízeních. Dodržujeme vysoká ekologická pravidla ISO 14001 a používáme vysoce kvalitní čisticí prostředky.

 

Jaké služby pro úklid ve zdravotnictví nabízíme

  • pravidelně uklízíme a dezinfikujeme vybrané prostory
  • pravidelně uklízíme sterilní prostředí operačních sálů, JIP, ARO apod.
  • impregnujeme podlahové krytiny s vysoce odolnými dezinfekčními prostředky
  • radíme při tvorbě hygienických plánů, ale také je sestavujeme
  • doplňujeme hygienické a toaletní prostředky

 

Více informací o úklidu ve zdravotnictví

Potřebujete-li více podrobných informací týkající se úklidu ve zdravotnictví, navštivte naše specializované stránky Uklid-zdravotnictví.cz.

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2018