Úklid průmyslových objektů, komerčních a nebytových prostor

Poskytujeme úklid průmyslových objektů, prodejních prostor, hal, skladů, obchodních či nákupních center a ostatních komerčních prostor. Disponujeme profesionální úklidovou technikou určenou pro úklid průmyslových objektů. Přizpůsobíme se vaší otevírací době i vašim potřebám a požadavkům. Úklid průmyslových objektů a komerčních prostor provádíme 7 dní v týdnu.

 

Jaké průmyslové objekty a komerční prostory uklízíme

Jsme připraveni uklízet jakékoliv průmyslové objekty a komerční prostory, a to v jakémkoliv rozsahu práce i znečištění. Díky profesionální průmyslové technice pro vás zajistíme úklid v maximální kvalitě a za velmi přijatelné ceny v Praze a Středočeském kraji.

 

Úklid obchodních center

Jsme schopni vám nabídnout komplexní úklid obchodního a nákupního centra, hyper marketu či super marketu. V pravidelných intervalech od pondělí do neděle zajistíme vytírání všech veřejných i neveřejných prostor, úklid a hygienu toalet včetně doplnění hygienických potřeb (tekutá mýdla, toaletní papír, utěrky) nebo například čištění podzemních i nadzemních garáží a garážových stání průmyslovými stroji. Naši zaměstnanci jsou vždy proškoleni dle specifikací a konkrétního typu prodejny. S úklidem obchodních center máme bohaté zkušenosti, naši pracovníci jsou před nástupem vždy prověřování z hlediska trestního rejstříku a navíc mají hmotnou zodpovědnost. To vám zaručuje kvalitu poskytnutých pracovních sil.

 

Strojový úklid garáží

Strojové čištění a celkový úklid garáží a garážových stání či jiných průmyslových objektů lze provádět pravidelně na základě smluvního ujednání. V takovém případě vás zařadíme do partnerské sekce pravidelných klientů, kterým poskytujeme zvýhodněné ceny.

Úklid garáží průmyslovými stroji se doporučuje provádět v pravidelných intervalech, alespoň 4x ročně. V zimě, kdy dochází k většímu vnášení vody, písku, štěrku, soli a motorových olejů, doporučujeme úklid provádět alespoň 2x za měsíc.

 

Jak postupujeme při čištění garáží

  • na podlahu je v první řadě nanesena voda
  • následně se povrch garáže přejíždí stěrkou
  • úklidovým strojem pak dochází k samotnému mytí
  • další fází je leštění, též pomocí úklidového stroje
  • poslední fází je stírání strojem

 

Cena čištění podlah garáží, hal a skladů

Součástí ceny jsou všechny náklady spojené s úklidem, především tedy čisticí prostředky.

  • cesta po Praze 350,- Kč (okolí Prahy 450,- Kč)
  • sazba za m2 - 7.50,- Kč
  • dle náročnosti se cena může zvýšit!
  • dle velikosti zakázky se ceny mohou snížit!
  • příplatek za úklid o víkendu 30 - 50%.

 

Profesionální úklid hal a skladů

Součástí nabízených služeb je také úklid ostatních průmyslových objektů a komerčních prostor, jakými jsou například výrobní haly nebo sklady. Tento druh úklidových služeb velmi úzce souvisí se strojovým úklidem garáží, a to proto, že haly a sklady mají téměř vždy stejné nebo podobné podlahové krytiny. Mimo strojové čištění podlah vám můžeme nabídnout i další úklidové práce, jako je likvidace odpadků, mytí stěn všech přístupných míst, mytí oken a skleněných ploch, čištění koberců apod.

 

Další specializované úklidy

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

Certifikace ISO

Záruku vysoké kvality poskytuje naše úklidová firma na základě certifikace ISO. Klademe však důraz nejen na kvalitu úklidových služeb, ale také na životní prostředí a bezpečnost práce. Několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001 a 14001.

 

Nabízíme benefity

Mimo úklid vám naše úklidová firma nabízí také další výhody a benefity v rámci dlouhodobé spolupráce. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vždy vyjít vstříc jeho požadavkům a přáním. Při pravidelné a dlouhodobé spolupráci poskytujeme našim zákazníkům bonusy a benefity v podobě zvýhodněných cen.

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2017