VĚDĚLI JSTE, ŽĚ NABÍZÍME DALŠÍ SPECIALIZOVANÉ ÚKLIDY ? 

 

ekologický úklid

 

Ekologický úklidové služby

Generální úklid domů, domácností, firem a kancelaří

Úklid nemocnic, klinik, ordinací, lékáren, laboratoří apod.

Úklid a čištění párou

 

 

PROČ JSME NEJLEPŠÍ ?

Pro zajímavost nabízíme srovnání s ostatními úklidovými firmami v šesti zásadních bodech, tvořících naši konkurenční výhodu.

 

1. Profesionální přístup

Používáme přísné interní předpisy a nepsané kodexy, kterými se řídíme a trvale udržujeme vysoký standard kvality poskytovaných služeb. Provádíme plánované neplánované kontroly prostřednictvím našeho specialisty - supervizora. Sledujeme nové technologie a nové trendy, nové technické poznatky a nařízení Evropské unie.

 

2. Organizační schopnosti a zkušenosti

Jsme připraveni okamžitě řešit nejen standardní situace, ale i mimořádný spad sněhu, úklid po rekonstrukci domu, sekání trávníků nebo péči o zeleň.

 

3. Přátelský personál

Při výběru zaměstnanců využíváme našich profesionálních personalistů - specialistů (PhDr.), se znalostí psychologie a proto jsou naši zaměstnanci ochotní, příjemní a mají profesionální přístup. Personál cíleně stabilizujeme a fluktuace je u nás minimální (v roce 2013 činila fluktuace 1%).

 

4. Příznivé ceny

 Nejsme nuceni používat dumpingové ceny a poškozovat tak naše dobré jméno jak mezi veřejností, tak mezi konkurencí.Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.850 Kč měsíčně, úklid činžovních a panelových domů od 1.650 Kč měsíčně.

 

5. Partnerské slevy pro správcovské firmy

Nabízíme partnerskou a vzájemně výhodnou spolupráci založenou na velkoodběratelských slevách.

 

6. Řízení vztahů k zákazníkům

Máme interní management procesů, správu provozní dokumentace a využíváme podnikový systém UNiQ, který sami vyvíjíme a zdokonalujeme na základě poznatků získaných z komunikace s našimi zákazníky.

 

uklidova-ceta

  

ÚKLÍZÍME LEVNĚ A KVALITNĚ  - SLEVA !

DAMA ÚKLID má speciální nabídku na pravidelné úklidy, a kdy jindy začít s pravidelným úklidem než  právě na jaře! Náš tým uklízí pomocí šetrných ekologických prostředků. Uklidíme jakékoliv prostor od bytu po funkční halu. Pokud chcete využít naší speciální akce na pravidelný úklid 

kontaktujte nás!

 

 

SVĚŽÍ JARO JE CÍTIT ...

Ano, svěží jaro je cítit ve vzduchu a my chceme mít stejně svěží pocit v našem bytě. Proto bychom vám rádi nabídli naše služby na jarní ekologický úklid. Uklízíme pouze s ekologickými čistícími prostředky a na základě vašeho přání. Náš specializovaný tým se zaměřuje i na větší a pravidelné úklidy. Pokud tedy chcete ekologický úklid, kontakt najdete na našich webových či facebookových stránkách DAMA EKO úklid. A váš dům začne dýchat svěžím jarem

 

 

VŠECHNY DRUHY ÚKLIDŮ - JEDNA FIRMA !

Naše firma DAMA ÚKLID  se zaměřuje na generální úklidy. Díky našemu specializovanému týmu a technice jsme schopni generálně uklidit jakékoliv typy prostorů. Uklidíme váš byt nebo kancelář. Speciální strojové čištění je vhodné pro schodiště a společné prostory v domech. Kontaktujte naši firmu a nechte generální úklid na nás!

 

 

Neuklízí váš dům úklidová firma spolehlivě? Vyžadujte kontrolní systém!

úklid domu

Pokud si na úklid společných prostor panelového či činžovního domu najímáte externí firmu, možná se potýkáte se stejným problémem jako většina dalších – a sice s tím, jak kontrolovat, zda byly všechny úklidové práce odvedeny správně a kvalitně. Nyní se ručička na pomyslných vahách přiklání na vaši stranu. Do oblasti úklidových služeb totiž vstupuje kontrolní systém, díky kterému můžete i vy mít absolutní přehled nad tím, jak firma své závazky plní. Jak funguje a proč ho vyžadovat?

 Přesně víte: kdy, kde a co

Kontrolní systém funguje na jednoduchém principu oboustranného přístupu do online administračního systému. Na jedné straně stojí zaměstnanci úklidové firmy, kteří mají na starost vaši zakázku. Po dokončení úklidu musí do systému přesně zadat čas, po který úklid činžovního domu prováděli a pro maximální přehled nahrávají také fotografie. Zákazníkovi úklidové firmy potom stačí, aby se do systému přihlásil a okamžitě vidí, zda a jak byl úklid proveden. Do systému je možné se připojit skrze počítač, ale také tablet či chytrý telefon.

Výhodný je pro obě strany

Online kontrolní systém je mocným nástrojem v rukách zákazníka i úklidové firmy. Obě strany mají vždy neprůstřelný důkaz o kvalitě provedeného úklidu. Zákazník i firma tak mohou rychle reagovat v případě problémů a ty také rychle řešit. Tato chytrá funkce jistě nejen úklid domů posouvá kupředu. Dosud má jen jediný problém – a sice ten, že ji využívá zatím jen hrstka úklidových firem. Pro své stálé zákazníky nabízí kontrolní online systém naše společnost DAMA a dceřiná společnost Dama, u kterých je možné si objednat pravidelný úklid soukromých i firemních prostor čizdravotnických zařízení.

 

primi sui motori con e-max
DAMA EKO úklid © 2018