Mytí oken a skleněných výloh

Provádíme profesionální úklidové služby v oblasti mytí oken a výloh na území Prahy a Středočeského kraje. Disponujeme profesionálním vybavením a odborně proškolenými pracovníky, kteří mytí oken a výloh provádí buď ručně, nebo pomocí speciálních nástrojů. V případě hůře dostupných nebo úplně nedostupných ploch jsme připraveni řešit mytí s pomocí horolezecké techniky. Používáme kvalitní a ekologické čisticí prostředky. S mytím oken a výloh máme bohaté a dlouholeté zkušenosti, a to nejen v Praze.

 

Jaké mytí oken provádíme

 • mytí oken dostupných na dosah od země
 • mytí plastových, vakuových, špaletových, šroubovacích a dřevěných euro oken
 • mytí atypických a členitých oken a oken s patentní ventilací - do 3 m výšky nad zemí
 • mytí oken otevírající se ven a špatně dostupná okna do 5 m výšky

 

Mytí oken na budovách a výškové práce

Provádíme také mytí oken na výškových budovách. Nepoužíváme výškové plošiny, ale výhradně horolezeckou techniku, což zaručuje rychlejší realizaci a výrazně menší cenu za čistění. Horolezecká technika zaručuje mytí oken téměř v jakémkoliv místě budovy. Zakázky realizujeme dle předem dohodnutých termínů, kdy se vždy snažíme vyjít vstříc vašemu přání a možnostem.

 

Cena mytí oken horolezeckou metodou

 • mytí vnějších oken již od 25 - 40,- Kč / m2
 • při hodinové sazbě je cena 550,- Kč / hod
 • minimální účtovaná částka je půl dne, ve výši 2.350,- Kč
 • cena na celý den mytí, tedy 8,5 hodiny, je 4.500,- Kč
 • jednorázové dopravné po Praze 350,- Kč
 • v případě mytí oken po lakýrnických pracích, tj. škrábání laku a dočišťování ředidlem + 50 %

 

Mytí výloh a skleněných ploch

Mytí výloh děláme ručně, takzvaným stěrkovým způsobem, za použití ekologických a k přírodě šetrných čisticích prostředků (splňujeme podmínky certifikace pro ISO 14001 a ISO 9001). Stěrkování se provádí nanášením přiměřeného množství čisticího prostředku a saponátu s vodou na znečištěný povrch, který pak za pomocí tzv. rozmýváku rozetřeme po celé výloze. Následně se pomocí speciální gumové stěrky stírá skleněná plocha od shora dolů. Všechny odkapávající nečistoty se vpijí zpět do rozmýváku a nedochází tak k úniku čisticích prostředků mimo ošetřovanou plochu. Rozmývák se následně oplachuje, aby byl opět čistý a připravený na další stěr.

 

Mytí oken po stavbě

Mytí oken a výloh po stavbě zahrnuje proces předčištění stavebních nečistot, který se provádí pomocí speciálních žiletek, které jsou uchyceny na speciálním držáku. Díky těmto žiletkám odstraníme ze skleněných ploch veškeré zaschlé a zatvrdlé nečistoty (omítky, barvy apod.). Součástí mytí oken a výloh po stavbě je také čištění rámů včetně vnitřního parapetu.

 

Cena mytí oken

 • mytí oken z vnější strany od 8,- do 20,- Kč / m2
 • jednorázové dopravné po Praze 350,- Kč
 • v případě mytí oken po malířských pracích + 25 %
 • v případě mytí oken po lakýrnických pracích, tj. škrábání laku a dočišťování ředidlem + 50 %

 

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

Certifikace ISO

Záruku vysoké kvality poskytuje naše úklidová firma na základě certifikace ISO. Klademe však důraz nejen na kvalitu úklidových služeb, ale také na životní prostředí a bezpečnost práce. Několik let jsme držiteli certifikátu TÜV NORD pro systém managementu dle EN ISO 9001 a 14001.

 

Nabízíme benefity

Mimo úklid vám naše úklidová firma nabízí také další výhody a benefity v rámci dlouhodobé spolupráce. Vážíme si každého našeho klienta a snažíme se vždy vyjít vstříc jeho požadavkům a přáním. Při pravidelné a dlouhodobé spolupráci poskytujeme našim zákazníkům bonusy a benefity v podobě zvýhodněných cen.

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2017