Jste zde:   ÚVODČlánky o úklidu, čištění a hygieněJak může ekologická úklidová firma zvýšit status vaší společnosti?

ekologická úklidová firma

O problematice ekologie v úklidových službách se začíná stále více hovořit. Hlavním tématem diskuzí je hlavně efektivita takového typu úklidu. Ukazuje se, že ekologický úklid může být mnohem efektivnější než úklid prováděný běžnými chemickými prostředky. Všichni majitelé firem, kteří si nechávají uklízet od externí firmy, by proto měli zbystřit, protože změnou typu úklidu mohou získat hned několik výhod najednou?

Co je ekologický úklid?

Za ekologickým úklidem nehledejte nic složitého. Ve své podstatě se nejedná ani o žádnou novinku. Ekologický úklid je totiž ten, při kterém jsou využívány speciální přípravky s ekologickým složením – jejich obsah tvoří osvědčené „obyčejné“ přírodní čističe jako je ocet, sůl nebo citron. Právě díky tomu je ale dosahováno vysoké efektivity úklidu. Přípravky s ekologicky šetrný složením uvádí na trh například značky FROSCH a Winni´s.

Vyšší efektivita a maximální šetrnost

Díky speciálnímu složení jsou ekologické přípravky maximálně šetrné k čištěným povrchům. Umí odstranit všechny druhy nečistot a přitom žádným způsobem nenarušit povrch. Díky tomu se může výrazně prodloužit životnost mytých ploch – stoly, podlaha, okna a další prvky vaší kanceláře tak vydrží déle funkční a bez známek opotřebení. Ekologický úklid je také velmi šetrný k lidskému zdraví – přípravky neobsahují alergeny, takže je možné je použít nejen v kancelářích, ale například i při úklidu zdravotnických zařízení. Šetří i přírodu – jsou 100 % rozložitelné.

Když se rozhodnete...

Pokud chcete výhody ekologického úklidu využít, můžete poměrně snadno. Stačí kontaktovat úklidovou firmu, která takové úklidové služby nabízí. Jako jedna z mála zavedla ekologický úklid mezi své služby společnost DAMA, spol. s r.o. Pro maximální spokojenost zákazníků nabízí ještě jednu službu navíc. Každý stálý zákazník může využívat online kontrolní systém. V něm může sledovat, kdy a jak byl úklid v jeho prostorách splněn. Pracovníci úklidové služby totiž ihned pro provedení práce nahrají do systému fotografie, které slouží jako důkaz.

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

DAMA EKO úklid © 2017