Jste zde:   ÚVODČlánky o úklidu, čištění a hygieněNeuklízí váš dům úklidová firma spolehlivě? Vyžadujte kontrolní systém!

pravidelný úklid domu

Pokud si na úklid společných prostor panelového či činžovního domu najímáte externí firmu, možná se potýkáte se stejným problémem jako většina dalších – a sice s tím, jak kontrolovat, zda byly všechny úklidové práce odvedeny správně a kvalitně. Nyní se ručička na pomyslných vahách přiklání na vaši stranu. Do oblasti úklidových služeb totiž vstupuje kontrolní systém, díky kterému můžete i vy mít absolutní přehled nad tím, jak firma své závazky plní. Jak funguje a proč ho vyžadovat?

Přesně víte: kdy, kde a co

Kontrolní systém funguje na jednoduchém principu oboustranného přístupu do online administračního systému. Na jedné straně stojí zaměstnanci úklidové firmy, kteří mají na starost vaši zakázku. Po dokončení úklidu musí do systému přesně zadat čas, po který úklid činžovního domu prováděli a pro maximální přehled nahrávají také fotografie. Zákazníkovi úklidové firmy potom stačí, aby se do systému přihlásil a okamžitě vidí, zda a jak byl úklid proveden. Do systému je možné se připojit skrze počítač, ale také tablet či chytrý telefon.

Výhodný je pro obě strany

Online kontrolní systém je mocným nástrojem v rukách zákazníka i úklidové firmy. Obě strany mají vždy neprůstřelný důkaz o kvalitě provedeného úklidu. Zákazník i firma tak mohou rychle reagovat v případě problémů a ty také rychle řešit. Tato chytrá funkce jistě nejen úklid domů posouvá kupředu. Dosud má jen jediný problém – a sice ten, že ji využívá zatím jen hrstka úklidových firem. Pro své stálé zákazníky nabízí kontrolní online systém naše společnost AWIS a dceřiná společnost Dama, u kterých je možné si objednat pravidelný úklid soukromých i firemních prostor či zdravotnických zařízení.

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

DAMA EKO úklid © 2017