Jste zde:   ÚVODČlánky o úklidu, čištění a hygieněKontrolní systém nové generace plus - Ekologický úklid za cenu běžného úklidu

Společnost AWIS úklid a DAMA úklid představují své zaměření na nové technologie. Jednak propracovaným kontrolním systémem, jednak používanými technologiemi, kterými jsou ekologické čisticí prostředky, o kterých je stále velmi rozšířený, ale již dávno nepravdivý mýtus o jejich vysoké ceně. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli udělat reportáž s touto společností a nahlédnout do nových technologií, které nabízí i konkurenčním firmám. Už i tento přístup spolupráce s konkurenčními společnostmi představuje nový a inovativní pohled na lepší vztahy, ať ji i ostatní dělají stejně odpovědně. V tomto článku jsme se pokusili o jakési shrnutí námětů, které jsme v průběhu poslední doby pro naše zákazníky připravili, a které zákazníci přijali jako inovativní a přínosné. Vyplývá to z četných reakcí našich klientů, osobních jednání, korespondence, výsledků kontrol naší práce, zkrátka z toho všeho, proč se zákazníci rozhodli nám napsat. Dovolte, abychom se nejprve představili.

úklidový kontrolní systém nové generace Kontrolní systém nové generace

 

Kdo jsme, a co v úklidu nabízíme

Společnost AWIS úklid a DAMA úklid nabízejí vysoce kvalitní a outsourcingem řešené úklidové služby, tato práce se stala naším posláním. Kvalitu našich služeb můžeme doložit získanými certifikáty ISO 9001 a ISO 14001, které poskytují záruky, že naše práce má skutečně kvalitativní základnu.

AWIS úklid Praha

Úklidová firma AWIS úklid Praha byla založena v roce 1992, za těch uplynulých 22 let máme dostatek zkušeností s úklidem veškerých prostor a objektů, disponujeme velkou kapacitu personálu, vlastníme profesionální úklidové stroje a zejména trvale dbáme na maximální spokojenost zákazníka.

DAMA úklid Brno

Společnost DAMA úklid působí v Brně a v celém Jihomoravském kraji. Jako jedna z mála staví svoji nezastupitelnou konkurenční výhodu na provádění ekologického úklidu v souladu s platnými směrnicemi Evropské unie.

 

Kdo jsou naši klienti a jak pracujeme

Našimi stálými zákazníky je více než 200 subjektů, nečiníme rozdíl mezi velikostí klienta, působíme v prostředí prestižních bankovních domů, luxusních vil, objektů ambasád, advokátních kanceláří, nadnárodních společností a korporací právě tak, jako v prostředí obchodů, výrobních hal, skladů, parkovišť a kanceláří sportovních institucí. Každého klienta vnímáme individuálně a vážíme si jeho zakázky a důvěry, která nás zavazuje. Dbáme na maximální spokojenost zákazníků a provedení úklidu přesně v souladu s požadavky a zadání. Zakládáme si na skutečnosti, že úklid pro vás vykonávají naši přátelští, pracovití a přívětiví zaměstnanci.

 

Personál je jedním z nejdůležitějších faktorů

Personální politice a strategii práce s lidmi uvnitř firmy věnujeme mimořádnou pozornost, podle nám dostupných informací jsme jedinou firmou, která před přijetím do pracovního poměru uklizečky ověřuje znalosti standardizovaným testem odborných znalostí. Máme vypracovaný a detailně promyšlený systém hodnocení nikoli pouze kvality práce, ale i spokojenosti personálu a loajality vůči firmě. Mezi našimi lidmi jsou spokojení zaměstnanci, kteří u nás začali pracovat před šesti i více lety a odolali nabídkám konkurence. Cíleně tak přispíváme ke spokojenosti klientů, kteří si uvědomují, že našim zaměstnancům mohou důvěřovat a mohou se na ně kdykoliv během práce obracet se svými detailními požadavky.

Bez řádného proklepnutí to nejde

Striktně se distancujeme od personálních přístupů některých úklidových firem spočívajících v narychlo sehnaných zájemcích o práci, bez ověření jejich trestní bezúhonnosti, bez potřebných znalostí nebo kvalifikace. Takové firmy nutně provází opakující se nebo permanentní fluktuace zaměstnanců, kterou v drtivé většině případů způsobuje neodpovědný nebo přímo neetický výběr personálu. Je samozřejmé, že na takové praktiky zákazník pouze doplácí.

 

Moderní kontrolní systém si naši klienti velmi pochvalují

Kontrolní systém, který jsme sami vyvinuli pro potřeby úklidu, využíváme jako sofistikovaného nástroje umožňujícího evidenci přítomnosti, kvality práce, frekvence úklidu, fotodokumentaci, plánování změn či záskoků v případě nemoci nebo dovolené. Jde o bezporuchový, spolehlivý a vyzkoušený instrument on-line propojen webovým linkem s našimi klienty, kteří se sami mohou přesvědčit, že úklid byl proveden bezchybně. Do systému mohou nahlížet a pochvalují si, že mají v podstatě trvalou kontrolu nad kvalitou našich služeb z pohodlí svého domova či kanceláře družstva.

Procento reklamací nepřekročilo v roce 2013 výši 1,5%

Provádíme pravidelná vyhodnocení příčin vzniku reklamací, sjednáváme okamžitou nápravu, spolupracujeme s majiteli objektů a přijímáme bezprostřední účinná opatření. Pomocí elektronického formuláře může klient sledovat průběh řešení reklamace a zejména její nápravy. Je potěšitelné, že procento reklamací nepřekročilo v roce 2013 výši 1,5%. V oblasti procesu kontroly a zpracování jejích výsledků jsme bezesporu profesionálové a podle nám dostupných informací je náš elektronický on-line model kontrolní činnosti v ČR unikátní a ojedinělý. Zakoupení našeho kontrolního systému nabízíme bez omezení ostatním úklidovým firmám, garantujeme rychlou, snadnou, pohodlnou a intuitivní orientaci, jednoduché ovládání a bezporuchovost. Pomocí kontrolního systému sledujeme spotřebu čisticích prostředků ve vztahu k uklízeným plochám a rozsahu prací - prakticky tak vylučujeme možnost nešetrného zacházení s čisticími prostředky nebo jejich nežádoucí únik.

 

Ekologický úklid

Zabýváme se úspěšně profesionálním úklidem domů, kanceláří a domácností s použitím prostředků neohrožujícími životní prostředí a v souladu s nařízeními Evropské unie. Používáme výhradně výrobky s ekologickým označením podle předepsaného a schváleného loga, vyhýbáme se prostředkům obsahujícím fosfáty a chlór, upřednostňujeme čisticí prostředky s vysokou koncentrací a naši zaměstnanci věnují maximální pozornost předpisovému dávkování. Díky dlouholetým zkušenostem umíme navrhnout kombinaci maximální efektivity a co nejnižších nákladů. Ekologický úklid proto můžeme nabízet jako sice vysoce profesionální službu, ale za cenu běžného úklidu.

 

Úklid běžnými prostředky

Provedeme analýzu prostor, určíme rozsah úklidu a vypracujeme úklidový plán, podle kterého se pak budeme řídit. Nabízíme také „úklidové benefity“, které jsou určeny pro stávající klienty, předsedy společenství vlastníků, družstev či další vybranou klientelu.

 

Naše konkurenční výhody

Pro zajímavost nabízíme srovnání s ostatními úklidovými firmami v šesti zásadních bodech, tvořících naši konkurenční výhodu.

1. Profesionální přístup

Používáme přísné interní předpisy a nepsané kodexy, kterými se řídíme a trvale udržujeme vysoký standard kvality poskytovaných služeb. Provádíme plánované neplánované kontroly prostřednictvím našeho specialisty - supervizora. Sledujeme nové technologie a nové trendy, nové technické poznatky a nařízení Evropské unie.

2. Organizační schopnosti a zkušenosti

Jsme připraveni okamžitě řešit nejen standardní situace, ale i mimořádný spad sněhu, úklid po rekonstrukci domu, sekání trávníků nebo péči o zeleň.

3. Přátelský personál

Při výběru zaměstnanců využíváme našich profesionálních personalistů - specialistů (PhDr.), se znalostí psychologie a proto jsou naši zaměstnanci ochotní, příjemní a mají profesionální přístup. Personál cíleně stabilizujeme a fluktuace je u nás minimální (v roce 2013 činila fluktuace 1%).

4. Příznivé ceny

Nejsme nuceni používat dumpingové ceny a poškozovat tak naše dobré jméno jak mezi veřejností, tak mezi konkurencí. Pravidelný úklid kanceláří provádíme již od 1.850 Kč měsíčně, úklid činžovních a panelových domů od 1.650 Kč měsíčně.

5. Partnerské slevy pro správcovské firmy

Nabízíme partnerskou a vzájemně výhodnou spolupráci založenou na velkoodběratelských slevách.

6. Řízení vztahů k zákazníkům

Máme interní management procesů, správu provozní dokumentace a využíváme podnikový systém UNiQ, který sami vyvíjíme a zdokonalujeme na základě poznatků získaných z komunikace s našimi zákazníky.

 

Závěrem

Závěrem tohoto stručného výčtu z připomínek a jednání s našimi klienty Vám doporučujeme podívat se na webové stránky AWIS úklid: www.awisuklid.cz a DAMA úklid: www.damauklid.cz. Na těchto stránkách získáte základní informace o širokém záběru služeb a telefonické kontakty pro konkrétní dotazy.

 

Autor: redakce Úklid+čištění
primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

DAMA EKO úklid © 2017