Čištění koberců a čalounění

Naše úklidová firma vám nabízí specializované a vysoce kvalitní a účinné čištění koberců a všech druhů čalouněného nábytku, pohovek a sedacích souprav. Čištění koberců provádíme pomocí speciálních úklidových strojů, a to mokrou cestou. Čištění koberců realizujeme pro firmy i domácnosti, hotely, restaurace, kavárny a ostatní gastronomické provozy na území Prahy a okolí. V případě zájmu o naše služby, vyčistíme váš koberec nebo čalounění přímo u vás, není tak potřeba koberec nikam přesouvat.

 

Jak čištění koberců probíhá

Čištění koberců provádíme mokrou cestou pomocí tzv. extraktoru. Extraktor je speciální čisticí stroj na koberce a čalouněné povrchy, označován také jako „vodník“. Stroj se naplní vodou a čisticím prostředkem a následně je tekutina pod tlakem vháněna na znečištěný povrch nebo plochu. Současně s nanášením vody a čisticího prostředku dochází k nepřetržitému odsávání nečistot do sběrné nádoby stroje. Jedná se o velmi účinný a zároveň šetrný způsob čištění. Koberce či jiné čalouněné povrchy jsou tak maximálně chráněny před nadměrným opotřebením a vytrháváním vláken tkaniny. Díky této unikátní technologii je koberec regenerován, zbaven nebezpečných roztočů a usazených bakterií. Koberce budou nejen čisté, ale také provoněné.

 

Jaké koberce a čalounění čistíme

Čistíme všechny druhy koberců, čalounění, tkaných i netkaných podlahových krytin, křesla, pohovky, postele, matrace, sedací soupravy apod.

 

Čištění koberců


Čištění čalounění


Čištění tkaných i netkaných podlahových krytin


Čištění pohovek a sedacích souprav


Čištění postelí a matrací

 

Co ovlivňuje kvalitu čištění koberců a čalounění

Kvalitu čištění koberců a ostatního čalounění nepodceňujte. Zabýváme se touto činností už mnoho let a máme zkušenosti ze stovek realizovaných zakázek. Víme, jaké faktory zásadně ovlivňují kvalitu.

 

Kvalitní čisticí prostředek na koberce a čalounění

Volba čisticího prostředku zásadně ovlivňuje kvalitu odstranění nečistot. Používáme prověřené a velmi kvalitní čisticí prostředky, které jsou šetrné nejen k samotnému koberci, ale také k přírodě. Jsme držiteli certifikace ISO 14001 a ISO 9001 (důraz na kvalitu, životní prostředí a bezpečnost práce, dodržování legislativních požadavků v oblasti životního prostředí, snížení rizika environmentálních nehod a havarijních stavů).

 

Profesionální čisticí stroje na koberce a čalounění

Dalším z nejvýznamnějších faktorů pro udržení kvality provedených prací je používání profesionálních čisticích strojů, které jsou technologicky velmi vyspělé a zároveň šetrné k vláknům koberců a čalounění. Používáme průmyslové čisticí stroje značky Karcher, jejichž kvalitu a celosvětovou známost nemusíme představovat.

 

Odborná způsobilost a praxe s čištěním koberců a čalounění

Posledním velmi důležitým faktorem, který ovlivňuje kvalitu čištění koberců, je odborně způsobilý pracovník. Naši zaměstnanci jsou speciálně školeni pro práci jak s čisticím strojem, tak pro práci s tkanými vlákny. Navíc mají dlouholeté zkušenosti a praxi v tomto oboru. Pravidelně je také vzděláváme a informujeme o novinkách a moderních technologiích.

 

primi sui motori con e-max

Dceřiná úklidová firma

V Praze a Brně můžete využít také úklidové služby naší dceřiné společnosti DAMA úklid, která se specializuje na ekologický úklid a úklid ve zdravotnictví.

úklid DAMA - ekologický úklid

 

Úklid domů a sídel

ÚKLID DOMŮKvalitní úklid novostaveb, panelových domů v rozsahu...

Úklid domů a sídel

 

Úklid komerčních prostor

ÚKLID KOMERČNÍCH PROSTORDlouholeté zkušenosti v úklidu administrativních budov...

Úklid komerčních prostor

 

Úklid nemocnic a klinik

ÚKLID NEMOCNIC A KLINIKZkušenosti našeho personálu v oblasti úklidu ve zdravotnictví...

Úklid nemocnic a klinik

 

Články o úklidu 

Úklid Praha Brno

DAMA EKO úklid © 2018